Picture of Aurelija Brasiūnaitė
Kodel negalima prisijungti prie moodle sistemos?
by Aurelija Brasiūnaitė - Wednesday, 14 March 2012, 05:38 pm

Sveiki, jau 2 menesius niekaip negalime prisijungti prie sios sistemos.... Mums studentams si problema sukelia daug keblumu, noretume kad kuo greiciau siuos nesklandumus issprestumete.

P.S. net nepavyko prisijungti ir gavus nurodymus i el. pasta
VL
Ats: Kodel negalima prisijungti prie moodle sistemos?
by Vaidas Liubinas - Wednesday, 14 March 2012, 06:20 pm

Laba diena,

tai, kad rašote šiame forume, paneigia Jūsų žinutę - prisijungiate. Gal galite įvardinti kokia yra problema? Gal ne sistemoje problema?

Vaidas Liubinas
v.liubinas@viko.lt
by Aurelija Brasiūnaitė - Wednesday, 14 March 2012, 07:33 pm

negalime atsidaryti jokio modulio, prisijungiame, bet daugiau nieko negalime padaryti, net neleidzia irasyti modulio rakto
VL
by Vaidas Liubinas - Wednesday, 14 March 2012, 08:18 pm

Gerb. Aurelija,

Aš, su Jūsų identifikatoriais, sėkmingai prisijungiau. Ir matau, kad Jums yra pasiekiami du moduliai: Informacinės technologijos ir Saviugda ir komunikacija. Šie moduliai be jokių problemų Jums atsidaro ir galite naudotis visa medžiaga.

Jei Jūs turite norą prisijungti prie kažkokio kito modulio ir Jūsų prašo prisijungimo rakto, tuomet Jums reiktu kreiptis į modulio kuratorių / dėstytoją. Dėstytojas Jums ir suteiks prisijungimo raktą.

Sėkmės

Vaidas Liubinas
v.liubinas@viko.lt

by Aurelija Brasiūnaitė - Wednesday, 14 March 2012, 08:26 pm

suprantat, kad man jau siu moduliu nereikia, nes as jau ta kursa baigiau, man reikia chemija2, maisto produktu technologija, o prie siu negalime prisijungti is kurso musu nei vienas. tai mums destytojai dave visus prisijungimus ir niekas neprisijungia, nes negali

Picture of Asta Butkutė
by Asta Butkutė - Sunday, 1 April 2012, 09:55 pm

Labas vakaras, norėjau pasiklausti kodėl man neleidžia pažiūrėti rezultatų netinkamas įrašymo raktas negalėtų būti ta problema,nes kiti su juo gali prisijungti. Ačiū už atsakymą.